Category: DEFAULT

Vatan Borcu (Askerin Türküsü) - Serdar Ortaç - Gecelerin Adamı (File, Album)

8 thoughts on “ Vatan Borcu (Askerin TГјrkГјsГј) - Serdar OrtaГ§ - Gecelerin AdamД± (File, Album)

  1. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da će Srbija morati da “raširi” svoju vojsku po cijeloj Srbiji, a ne samo da je ima u nekoliko gradova, te najavio da će se posebno zalagati i za poboljšanje situacije medicinskih sestara.
  2. Oct 04,  · Predsednik Jermenije Armen Sarkisijan boravi u zvaničnoj poseti Srbiji do 5. oktobra, a ugostio ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je priredio svečani doček ispred Palate Srbija, a nakon tet-a-tet sastanka Sarkisijana sa Vučićem i plenarnog sastanka.
  3. Ai tha se kjo listë “ishte e ekspozuar ndaj një fushate brutale, dhe qëllimi i asaj fushate ishte, siç theksoi ai, “të dobësojë pozicionin e popullit serb në Kosovë, Serbinë në tërësi dhe pozitën negociuese të vendit tonë në zgjidhjen e çështjes së Kosovës”, shtoi ai.
  4. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, përsëri u bëri thirrje të gjithë serbëve në Kosovë që të dalin në zgjedhjet e 6 tetorit dhe siç tha ai “të votojnë sipas ndërgjegjes së tyre”. Ndërkaq ai vazhdon të bëjë fushatë nga Beogradi për Listën Serbe. Vuçiq pas një takimi që pati në Beograd me kandidatët e .
  5. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në Sofje ka takuar Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiqin, dhe atë të Malit të Zi, Dushko Markoviqin. Ky takim u zhvillua në kuadër të takimit të punës së liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe krerëve të Bashkimit Evropian, që po mbahet në Sofje të Bullgarisë. Në foton e siguruar nga KosovaPress, [ ].
  6. Sigurnosne agencije u BiH prije nekoliko mjeseci stavile su "pod lupu" aktivnosti Srbske časti i nevladine organizacije Asker. Javnost do danas nije upoznata o aktivnostima ovih organizacija, a iz SIPA-e su za rentdescampringsacsupertyfulldocomas.co kazali kako u ovom trenutku ne mogu davati nikakve nove informacije. Zbog infor.
  7. Министарство одбране Републике Србије, Бирчанинова 5, Београд Питања грађана: [email protected], медијски захтеви: [email protected] Дозвољена је репродукција у целини и деловима уз обавезно навођења извора.
  8. Bu yazımızda Ermenistan’ın Askeri Gücünü yayınladık. Ülkelerin Askeri Güçlerini öğrenmek ve karşılaştırmak için sitemizi kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *